MODUM

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Kim jesteśmy?

Nasz Ośrodek powstał w 2021 roku, ale tak naprawdę w naszych głowach kiełkował już od dawna. 
Jesteśmy grupą nauczycieli akademickich z wieloetnim stażem i osób związanych ze środowiskiem wyższych uczelni, skupionych głównie wokół pedagogiki. Od lat uczymy przyszłych nauczycieli na studiach, studiach podyplomowych, kursach i szkoleniach. Przygotowaliśmy setki materiałów edukacyjnych, uczestniczyliśmy w dziesiątkach projektów...
Dlaczego ODN? Bo postanowiliśmy w pewnym momencie, że system kształcenia nie jest w pełni wydolny. Chcieliśmy być bardziej elastyczni i odpowiadać na konkretne potrzeby nauczycieli. Chcieliśmy być bliżej ludzi pracujących "na pierwszej linii frontu". Wspierać ich w codziennej pracy.
Jesteśmy dla Was. Jesteśmy po to, by pomóc, pokazać jak można z edukacji uczynić przygodę. Dla wszystkich: uczniów, nauczycieli, rodziców. Edukacja nie tylko może nie być nudna, ale powinna być pasjonująca. 
Zawierzcie nam! 
Dajcie się porwać!Dr Adam Gogacz
Dyrektor Kreatwyny NODN MODUM

Informacje szczegółowe

NODN MODUM jest niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli. Siedzba zanjduje się w Radomsku, 97-500 Radomsko, Narutowicza 59.
NIP 883-187-00-21 Regon 3863474258. ODN prowadzi działalność na terenie całego kraju i za granicą.
Organem prowadzącym jest Konsorcjum Cogito - Centrum Edukacji, w skład którego wchodzą: Edyta Weigel i Fundacja Centrum Doskonalenia i Nauki.
Placówka posiada akredytację Kuratorium Oświaty w Łodzi i jest wpisana do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez Samorząd Województwa Łódzkiego pod numerem NPDN-45/2021.
Kontakt: Tel. +48 792 298 840 lub +48 600 365 757 
E-mail: modum@fcdin.eu 
www: nodnmodum.com